KONST / Litografier / Färglitografi 15086243
nr 1508 6243
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Kvinna. Signerad, numrerad hc 16/20, oramat löst blad, 60x42 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:53:22
9/12 12:10:27